1998 yılından beri uzmanlaştığımız Radyasyon Onkolojisi alanında faaliyet gösteren, güvenilir, kaliteli, hasta odaklı hizmet veren, hastaların ve çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutan, etik değerlerinden ödün vermeden ve hasta haklarına saygılı, sürekli kendini geliştiren Onko Adana Onkoloji Merkezi yenilenmiş cihazlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir..

Siemens Primus model lineer hızlandırıcı cihazı ,mevcut bulunan MLC sistemi ile 3 boyutlu Konformal radyoterapi ve IMRT radyoterapi tekniklerinin uygulamasına olanak sağlamaktadır. Bu teknikle sağlıklı dokular mümkün olabildiğince korunurken, tümöre gereken doz verilebilmektedir. Cihaz tedavi planlama sistemi ile bağlantılı çalışmakta ve bu sayede hastaya özgü tedavi planlamaları oluşturulabilmektedir. Cihazlarımızın kalite kontrolleri, uluslararası protokollere uygun şekilde Medikal Fizik Uzmanımız tarafından özenle yapılmaktadır.

Merkezimize başvuran hastaların tedavileri; Onko ailesini oluşturan deneyimli Radyasyon Onkologları Dr. Fatma Akdoğan, Dr. Nilüfer Karabey, Medikal Fizik Uzmanı M.Emin Karcı ve deneyimli Radyoterapi Teknikerleri tarafından yapılmaktadır. Radyoterapi tedavi endikasyonu konmuş olan tüm hastalarımızın tedavisine mümkün olan en kısa sürede başlanmaktadır.

Radyasyon Onkoloji Uzmanı

Dr. Fatma Akdoğan

fatma hnm

Ayrıntılı CV için F.Akdoğan

Dr. Nilüfer Karabey

dr2

Ayrıntılı CV için N.Karabey

Medikal Fizik Uzmanı

M.Emin Karcı

emin abi

Ayrıntılı CV için E.Karci

Adana şubemizle ilgili daha ayrıntılı bilgi buradadır